داستان ما

هرمس در اساطیر یونانی، پیام رسان المپ نشینان (المپ مرتفع ترین نقطه یونان و در افسانه ها محل زندگی خدایان) حامی مسافران و به واسطه رفت و آمد سریع بین جهان انسان ها و جهان ایزدان او را خدای سفر نامیده اند.
آنچه گفته شد دلیلی بر انتخاب این نام و رسالت گروه سفرهای هرمس است تا با هدف ارائه سریع خدمات با کیفیت ، حامی تمامی مسافران خویش باشند.

دورهمی

ماموریت ما

استارتاپ گردشگری هرمس با تکیه بر تجربه ی چندین ساله ی قاسم نعیمی ، مهرماه ۱۳۹۶ فعالیت های خود را با تمرکز بر صنعت گردشگری سیستان و بلوچستان آغاز نمود. نبود نیروی انسانی حرفه ای در استان و عدم دسترسی آسان متقاضیان سفر به استان ما را بر آن داشت تا با تشکیل این استارتاپ ، شرایط حضور گردشگران بیشتر به این استان را فراهم نماییم.

100+

تورهای ورودی ایرانی از سال 1396 تاکنون

ما هر ساله میزبانی گروه های گردشگر بسیار زیادی از هموطنان عزیزمان و همچنین گردشگران غیر ایرانی که از خارج از کشور با هدف سفر به سیستان و بلوچستان وارد میشوند را بر عهده داریم.

20+

آژانس های همکار

آژانس های زیادی در سرتاسر ایران ما را برای فروش خدمات سفر به سیستان و بلوچستان در شهر خودشان یاری میکنند. شهرهایی مثل تهران، مشهد، کرمان، بندرعباس، شیراز ، یزد ، اصفهان ، همدان و ...

100+

میزبانی از گردشگران غیر ایرانی

یکی از اهداف بلندمدت ما در شرکت هرمس، جذب گردشگران غیر ایرانی به سیستان و بلوچستان است. طراحی بسته های سفر اختصاصی ، تربیت راهنمایان مسلط به زبان های زنده دنیا از جمله خدمات ما میباشد.

6+

سالهای تجربه ی کار ما در ارائه خدمات سفر

ما پیش از تاسیس شرکت هرمس از سال 1392 تاکنون توانسته ایم خدمات بسیار زیادی را برای متقاضیان سفر به سیستان و بلوچستان ارائه دهیم و تاکنون میزبان گروه های گردشگر بسیار زیادی از سرتاسر ایران بوده ایم.

"هدف ما از ایجاد این وب سایت ، دسترسی آسان تمام مردم به خدمات سفر با کیفیت برای سفر به سیستان و بلوچستان است."

قاسم نعیمی

مدیرعامل

تیم مدیریت

فاطمه جعفری

مدیر داخلی و راهنمای تورهای چابهار

قاسم نعیمی

مدیرعامل و راهنمای تورهای ورودی به استان

دریافت به روز رسانی و بیشتر

اندیشه های ذهنی به صندوق پستی شما